Kargo Süreci - GURU WORKS

Kargo Süreci

Home / Kargo Süreci
  • CUMA GÜNLERI VE HAFTA SONLARI VERILEN SIPARIŞLERINIZ, HAFTANIN ILK GÜNÜ OLAN PAZARTESI GÜNÜNDEN ITIBAREN IŞLEME ALINACAKTIR. HAFTA SONLARI VE RESMI TATILLERDE MAALESEF IŞLEM YAPILAMAMAKTADIR.
  • SIPARIŞLERINIZ “1-3” IŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE İŞLEME ALINARAK TARAFINIZA KARGO TAKİP NUMARANIZ MAIL OLARAK İLETİLECEKTİR . ( SİPARİŞ VERİRKEN BİLGİLENDİRME MAİLLERİNİZİ ALABİLMEK ADINA MAIL ADRESİNİZİ DOĞRU YAZDIĞINDAN EMİN OLMANIZI VE  S ÖNEMSIZ E POSTA KUTULARINIZI KONTROL ETMENİZİ ÖNERİRİZ.
  • KARGO ŞIRKETINE TESLİM EDİLEN PAKETLERİNİZ “1-5” IŞ GÜNÜ IÇERISINDE TARAFINIZA ILETILECEKTIR, YOĞUNLUKTAN DOLAYI BU SÜREÇTE DEĞIŞIKLIK GÖSTEREBILMEKTEDIR. ( HAFTA SONLARI MAALESEF IŞLEM YAPILAMAMAKTADIR.
  • KARGO TAKIP NUMARANIZ ÜZERINDE VE KARGO ŞIRKETI SISTEMI ÜZERINDE KARGO ŞIRKETININ BILGI OLARAK PAYLAŞTIĞI ; “ÖNGÖRÜLEN TESLIMAT ZAMANI”  KARGO ŞIRKETI TARAFINDAN TAHMINI OLARAK PAYLAŞILAN BIR DETAYDIR BU TARIH KESIN TESLIMAT TARIHI DEĞILDIR.

SIZLER TARAFINDAN KARGO ŞIRKETI ILE TELEFON ILE IRTIBATA GEÇEREK BIR IŞLEM YAPTIRMANIZ VEYA KARGO SÜRECININ HIZLANDIRMANIZ MAALESEF MÜMKÜN DEĞILDIR, BU SEBEPTEN KARGO ŞIRKETI ILE IRTIBATA GEÇMEYE ÇALIŞARAK DEĞERLI ZAMANINIZI HARCAMAMANIZI ÖNERIRIZ.

X